Kontakty

Kontaktujte nás!

Realizační tým projektu 100 let republiky, 130 let v pohybu je tu pro Vás

  • Jaroslav Krejzlík
    Jaroslav Krejzlík šéf projektu, obchodní záležitosti
  • Miroslav Tausig
    Miroslav Tausig obchod, marketing

Chcete spolupracovat?

Pokud se Vám líbí projekt „100 let republiky, 130 let v pohybu“ a rádi byste se připojili formou partnerství ke Klubu českých turistů, neváhejte nás kontaktovat. Projekt startuje 25. března 2017 v Praze akcí „Za jarním sluníčkem“ a je rozdělen do 4 etap:

I. etapa – březen – srpen 2017 / 23 pochodů
II. etapa – září 2017 – březen 2018 / 35 pochodů
III. etapa – duben – říjen 2018 / 42 pochodů
IV. etapa – 26. – 28. říjen 2018 / Praha – oslavy na Náměstí Republiky + muzea, galerie a další turistické zajímavosti v Praze zdarma

Partnerům nabízíme různé formy prezentace, zejména ve formě inzerce v připravovaných sběratelských brožurách (do kterých si turisté budou lepit samolepky a sbírat razítka z pochodů), na webu 100 let republiky, v místech konání pochodů (stánek, produkty do tomboly „Stoleté losování“, ochutnávky apod.), dále umístíme vaše logo na letáky a plakáty akcí, do inzercí projektu prostřednictvím našich mediálních partnerů, umístíme roll-up na akcích a dále se přizpůsobíme vašim konkrétním požadavkům a námětům. Rádi bychom oslovili zejména tradiční české firmy, které mají kladný vztah k republice, turistice, pohybu, cestování a zdravému životnímu stylu.